STAŻE ZAWODOWE W CZECHACH​

STAŻE ZAWODOWE W CZECHACH

Kilka dni temu 15-osobowa grupa uczniów Technikum (technik informatyk) wyjechała na zagraniczny staż zawodowy realizowany w ramach projektu „InfoTechnoSejny”. Uczestnicy przed wyjazdem wzięli udział w kursie języka angielskiego, odbyli przygotowanie pedagogiczne i kulturowe przygotowujące ich do udziału w mobilności. Podczas pobytu w Pradze uczniowie odbywają praktykę zawodową w czeskich firmach komputerowych, informatycznych. 
Projekt jest finansowany ze środków Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.  
Zdjęcia: spotkanie przed wyjazdem; w podróży i okolica.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2019 ZSO Sejny. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Zaprojektowane przez MCode