Link do poczty online:  https://poczta.mydevil.net

Konfiguracja konta z Outlook

Typ konta wybieramy POP lub IMAP:   (ZALECANY IMAP )

IMAP

         Protokołu IMAP można uzyskać dostęp do poczty e-mail z dowolnego miejsca i z dowolnego urządzenia. Gdy czytasz wiadomość e-mail przy użyciu protokołu IMAP, tak naprawdę nie pobierasz jej ani nie przechowujesz na komputerze; zamiast tego czytasz ją z usługi poczty e-mail. Dzięki temu możesz sprawdzić pocztę e-mail na różnych urządzeniach na całym świecie: na telefonie, komputerze, komputerze znajomego.

W przypadku protokołu IMAP wiadomość jest pobierana tylko po jej kliknięciu, a załączniki nie są pobierane automatycznie. Dzięki temu znacznie szybciej będzie można sprawdzić wiadomości niż przez pop.

POP

          Pop działa przez kontaktowanie się z usługą poczty e-mail i pobieranie z jej wszystkich nowych wiadomości. Pobrane na komputer PC lub Mac zostaną usunięte z usługi poczty e-mail. Oznacza to, że po pobraniu wiadomości e-mail dostęp do niej jest możliwy tylko na tym samym komputerze. Jeśli spróbujesz uzyskać dostęp do poczty e-mail z innego urządzenia, wcześniej pobrane wiadomości nie będą dla Ciebie dostępn 

Porty Poczta wychodząca:

  • 465 SSL/TLS (połączenie szyfrowane)

Porty POCZTA PRZYCHODZACA (połączenie szyfrowane).

  • IMAP:  993 
  • POP  995 

Już możemy korzystać z naszego klienta poczty.

W razie pytań lub problemów proszę o kontakt: Maciej Cybula