21 listopada 2019 r. Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny  obchodził 100 – lecie Służb Sanitarnych. Uroczystość odbyła się w Ośrodku Kultury w Sejnach. W programie oprócz przedstawienia rysu historycznego Państwowego Inspektoratu Sanitarnego, występu artystycznego przygotowanego przez uczestników WTZ w Sejnach podziękowano za współpracę partnerom działań oraz wręczono nagrody dla laureatów konkursów profilaktycznych.
 
W konkursie na projekt koszulki profilaktycznej pod własnym hasłem w ramach Programu “Mam wybór – wybieram rozsądek” naszą szkołę reprezentowali:
Jolanta Namiotkiewicz (klasa 1 Tg) – II miejsce
Adam Szusta (klasa 1 Tp) – III miejsce
Julia Świacka (klasa 2 T) – wyróżnienie

Oskar Głowacki (klasa 2 T) – wyróżnienie

Franciszek Żyliński (klasa 1 Tp) – wyróżnienie.
 
W konkursie poetycko- literackim pn. „Jak Inspekcja Sanitarna służy ludziom” naszą szkołę reprezentowały:
Agata Polens – klasa 1AEp – I miejsce
Klaudia Namiotko – klasa 1 AEp – III miejsce