Rozstrzygniecie konkursu Dzień bez plecaka

We wtorek (29 marca) Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę Dzień bez Plecaka. Uczniowie, nauczyciele przynieśli podręczniki i przybory jak zawsze, ale nie mogli ich zapakować w plecaki czy torby. Trzeba było pogłówkować. Zdjęcia z najciekawszych „plecaków” zostały wrzucone na szkolny FB. Kto w ciągu doby uzyskał najwięcej polubień został zwycięzcą. Dodatkowe zadanie dla klas polegało na nagraniu krótkiego klasowego TikToka z Dnia bez plecaka.

Wyniki konkursu:

I miejsce Marcel Iwaszewski – 1T (dyplom + nagroda)

Wyróżnienie Jolanta Namiotkiewicz – III Tg (dyplom + nagroda)

Klasy nagrodzone za nagranie klasowego TikToka – I ABG  i III AEp (słodycze).

Dziękujemy za zabawę.
Samorząd Uczniowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.