31 maja z okazji Dnia Dziecka Samorząd Uczniowski przygotował wiele atrakcji. Rozpoczęliśmy zabawę o godzinie 9:00 na sali teatralnej, rozdając przedstawicielom klas mapy z zaznaczonymi miejscami zadań do wykonania. Uczniowie mieli za zadanie w określonym czasie uporać się z 4 konkurencjami sportowymi i 3 konkurencjami umysłowymi. Po wysiłku zasłużony poczęstunek (hot-dogi), ciasta, owoce, słodycze przygotowane przez nauczycieli i pracowników szkoły. Klasy za udział ponad 51% uczniów mogli zdobyć dodatkowe 20 punktów – BRAWO WY – wszyscy zdobyli dodatkowe punkty.

Rywalizację wygrała klasa I bg liceum, II miejsce zdobyli uczniowie klasy III gimnazjum, a po zaciętej dogrywce III miejsce wywalczyła klasaI technikum.

Sponsorzy: Samorząd Uczniowski, Budka z lodami ANES, Powiat Sejneński, nauczyciele i pracownicy ZSO.

Dziękujemy za udział i zaangażowanie

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.