Boże Narodzenie to magiczny, wyjątkowy  czas… Czas, gdy staramy się być dla siebie serdeczni, życzliwsi, zapominamy o problemach dnia codziennego. Oczekujemy na pierwszą gwiazdkę, aby wspólnie z najbliższymi zasiąść przy stole, połamać się opłatkiem i złożyć sobie szczere życzenia.

W szkole to także niezapomniane chwile… Uczniowie ubierają choinki, ozdabiają klasy i czekają na Jasełka Bożonarodzeniowe, które tradycyjnie, jak co roku, odbyły się w naszej szkole.

Jasełka wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku… Piękne kolędy i pastorałki zaśpiewane i zagrane przez chór i solistów jak również inscenizacja  przypomniały o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli i zaproszonych gości. Zapraszam na fotorelację…