Bezpłatny konkurs CyberSkiller Challenge Poland

Celem konkursu jest szerzenie umiejętności i praktycznej wiedzy o cyberbezpieczeństwie. Główną ideą konkursu jest zwiększenie świadomości uczniów w tej dziedzinie a   w związku z tym i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Organizatorem konkursu jest CyberSkiller, spółka spin-out powstała na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.  Do przeprowadzeniu konkursu zostanie wykorzystana autorska platforma przeznaczona do edukacji specjalistów w dziedzinie Cyberbezpieczeństwa, która została opracowana przez kierownika Katedry Cyberbezpieczeństwa UMCS w   Lublinie – dra hab. Bogdana Księżopolskiego. Konkurs odbędzie się w 3 etapach, z czego   dwa   pierwsze odbędą się zdalnie, a etap 3 na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.cscs.pl

Dodaj komentarz